gunsiorka - komentarze



ogladam teraz jeden z komercyjnychkanalow muzycznych i obserwuje jaki chlam puszczaja...samo hipopolo..a potem laza takie malolaty nuca takiego mezo i mysla ze sa wielkimi hiphopowami..aaa starch czlowieka ogarnia...
cos mi siesmutno zrobilo...przed chwila slyszalam piesni papieza Jana Pawla II...i tak mysle ze juz ponad miesiac nie ma go z nami... dobra nie bede smutala juz..coraz czesciej okazje mam do smucenia się:/ nie powiem zeby bylo to mile bo nie jest...na dodatek pogoda mi w tym bardzo skutecznie pomaga...

juz sie doczekac nie moge kiedy pomaluje sobie glany na zielono

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
08.05.2005 :: 10:38 :: talk.pl

ailene

Dlatego nie ogladam komercyjny kanałow muzycznych. Ile mozna patrzec jak Britnej kreci tylkiem, czy liczyc ile razy slowo fuck pojawi sie w tekscie pieosenki? Wiekszosc muzyki dzisiejszych czasow zatracila miano sztuki... Pozdrawiam
07.05.2005 :: 21:22 :: 213.199.212.247

aniolek_88

taa zagraniczne teledyski sądelikatnie mówiąc obleśne, chociaż polscy raperzy też zaczynają ich doganiać. Mnie najbardziej drażni to, że w tych teledyskach robią z dziewczyn-co tu dużo mówić- zwykłe szmaty...

A pogoda już coraz ładniejsza(na szczęście).

Mam nadzieje, że nie przeszkadza Ci że dodałam twojego bloga do linków ----------------->jak coś to pisz
Pozdróffki

07.05.2005 :: 15:41 :: dnz17.neoplus.adsl.tpnet.pl

ktosiulka

sama muzyka jest do przelkniecia...gorsze sa teledyski, zwlaszcza zagranicznych raperow... nie jest moim powoloaniem i ambicja ogladac przez 4 minuty uganiajace sie za facetem idealnie liczne laski ... ale moze po prostu do tego nie doroslam =P...
07.05.2005 :: 14:58 :: 80.51.241.66

Tak tak....ta pogoda to doprowadza mnie do szału ://////

Trzymaj się

07.05.2005 :: 14:02 :: 195.136.67.222

Tamiczka

No wiesz.. jesli Ci sie nudzi wpadnij na mojego bloga :D Tam nie jest tak smutno i ponuro :P A co do tych kanałów to masz całkowitą rację ! Na moim osiedlu jest kilka takich lasek co to po zobaczeniu takiego kawałka od razu czóją sie panem świata :/ Naprawde żałosne.. Pozdrawiam :***
www.tamika_ma_bzika.hwdp.pl
Talk.pl :: Wróć